Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
WYDARZENIA

Praca domowa klasy 1B.

Wiosna nie tylko na dobre rozgościła się w naturze, ale też w domach dzieci z klasy 1b. Oto efekty pracy domowej najmłodszych uczniów naszej szkoły.

 

 

Ulubione zwierzęta egzotyczne 1A

Klasa 1A dzielnie uczy się i działa również podczas przymusowej przerwy. Przy okazji czytania wierszy Jana Brzechwy, uczniowie stworzyli piękne prace plastyczne na temat swojego ulubionego zwierzęcia egzotycznego.

 

Skąd się biorą dziury w serze? Pracy zdalnej ciąg dalszy ;)

Klasa III nadal owocnie pracuje. Przy okazji tematu "Skąd się biorą dziury w serze" tworzyli serowe (i nie tylko!) smakołyki. Może macie ochotę na takie śniadanie?

 

Spotkanie z psem - klasy 1A i 2A

Wspomnień czar... W pierwszej połowie marca, klasy 1A i 2A, w ramach realizacji zadań projektu "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki", gościły panią dr Joannę Stojer-Polańską (autorkę szeregu ciekawych publikacji o zwierzęcych funkcjonariuszach) oraz jej piękną labradorkę Shining. Podczas ciekawej prelekcji uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy na temat psów i koni wykonujących trudne i często niebezpieczne zawody. Po prezentacji dzieci miały możliwość zadawać pytania Pani Joannie, zobaczyć kilka sztuczek w wykonaniu Shining, pogłaskać ją, a nawet nagrodzić smakołykiem. W podziękowaniu za spotkanie, dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami wspomogły Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów". https://www.facebook.com/StowarzyszenieZakatekWeteranow/ Dziękujemy p.Grzegorzowi Rylskiemu za pomoc w organizacji spotkania. W ramach projektu "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" uczniowie klas 1-3 zorganizowali również zbiórkę dla krakowskiego schroniska dla zwierząt.

 

Praca zdalna klasy III

Pusta szkoła nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje.....dzieje się dużo i choć tęsknota jest wielka to III a nie ustaje w pilności i staraniach! Zobaczcie nasze dzieła I tygodnia pracy w domu. Każda praca to duży wysiłek każdego z nas! Pisaliśmy list do Uszatka, robiliśmy staw, przedstawialiśmy przyjaciół Misia oraz konstruowaliśmy Irytoloty według instrukcji Pana Zaradnego z Muzeum Zabawek. Zapraszamy do fotorelacji!

 

Dzień kobiet w klasie 2a

W naszej klasie jest 10 dziewczynek. Z okazji Dnia Kobiet graliśmy we Kalambury i jedliśmy popcorn. Dziewczynki otrzymały tulipany oraz oryginalne obrazki z cytatami, które wykonała jedna z naszych mam.

 
1 2 3 [4] 5 6 7 .. 37