Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
WYDARZENIA

Chmury wyrazowe 3a

Oto klasa 3 a. Wczoraj każdy dorosły spieszył z życzeniami. Dziś chcemy Wam pokazać jak myślimy o sobie, o naszej klasie. Jak możemy przedstawić nas.
To, co prezentujemy dziś jest efektem tego co wczoraj, przedwczoraj, rok temu....jest namiastką tego, co możemy jako dorośli dać dzieciom. Pokazać, zainspirować, dać szansę, zachwycić się...
 
Zapraszamy byście zobaczyli jakie chmury wyrazowe o sobie utworzyła klasa III.

A Wy? Jaką chmurę stworzylibyście o nas? ;)

 

Chmury wyrazów

 

Ogłoszenie

Informujemy, iż od dnia 30.03.2020 r. dyrekcja szkoły i pracownicy obsługi przechodzą na tryb pracy zdalnej.
Bieżące sprawy można załatwiać korzystając z obsługiwanej na bieżąco poczty mailowej: sekretariat@krakow.janski.edu.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 668 487 743.

 

Plamy klasy Va

W klasie Va na lekcjach wychowawczych online szukamy sposobów na relaks i dobrą zabawę w tych trudnych okolicznościach. Ostatnio bawiliśmy się plamami z plakatówek i ... powstały takie oto obrazki "blot art". Spróbuj sam - weź białą kartkę, na środku nanieś trochę farby i zegnij na pół. Popatrz na powstałą plamę. Czy do czegoś Cię zainspiruje?
 

Statki klasy 2a

Klasa 2 a w ostatnim czasie wykonała prace plastyczne o tematyce morskiej. Uczniowie wykonali kolaż, którego tematem były statki na morzu. Zbliżamy się coraz bardziej do wakacji...

 

Bądź jak Picasso!

W trakcie lekcji języka polskiego i godziny wychowawczej w ramach przemycania elementów wiedzy o sztuce uczniowie klasy V i VIII spojrzeli za siebie z odrobiną dystansu - metodą konstrukcji i dekonstrukcji wykonali swoje autoportrety. Kreska miała być kanciasta i zdecydowana. Zabawa była przednia, wszyscy już wiedzą, kim był Picasso, a efekt widać na zdjęciu.

 

"Piękno polskich gór i kultury góralskiej"

W ostatnim czasie klasa 2 a poznawała krajobrazy Polski - naszej Ojczyzny. Uczniowie mieli szansę przekonać się, jak piękny i różnorodny jest nasz kraj. Już niedługo będziemy świętować bardzo ważne dla wszystkich Polaków święta majowe, z tej okazji dzielimy się naszymi pracami na temat "Piękno polskich gór i kultury góralskiej".

 

Marzycielska Poczta

 
1 [2] 3 4 5 .. 37