Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
WYDARZENIA

Ogłoszenie

Informujemy, iż od dnia 30.03.2020 r. dyrekcja szkoły i pracownicy obsługi przechodzą na tryb pracy zdalnej.
Bieżące sprawy można załatwiać korzystając z obsługiwanej na bieżąco poczty mailowej: sekretariat@krakow.janski.edu.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 668 487 743.

 

Praca zdalna klasy III

Pusta szkoła nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje.....dzieje się dużo i choć tęsknota jest wielka to III a nie ustaje w pilności i staraniach! Zobaczcie nasze dzieła I tygodnia pracy w domu. Każda praca to duży wysiłek każdego z nas! Pisaliśmy list do Uszatka, robiliśmy staw, przedstawialiśmy przyjaciół Misia oraz konstruowaliśmy Irytoloty według instrukcji Pana Zaradnego z Muzeum Zabawek. Zapraszamy do fotorelacji!

 

Dzień kobiet w klasie 2a

W naszej klasie jest 10 dziewczynek. Z okazji Dnia Kobiet graliśmy we Kalambury i jedliśmy popcorn. Dziewczynki otrzymały tulipany oraz oryginalne obrazki z cytatami, które wykonała jedna z naszych mam.

 

Noc w szkole

Cóż to była za noc!
Zaopatrzeni w śpiwory, poduchy i szczoteczki do zębów stawiliśmy się w radosnych humorach w piątek o 19.00 wieczorem w szkole. Niemożliwe? A jednak! Z piątku na sobotę (28/29.02.2020r.) nasi starsi uczniowie mieli "Noc w szkole". Było mnóstwo gier planszowych, pysznego jedzenia (gofry, pizza, przekąski) i film. Brakło czasu żeby zagrać w każdą przyniesioną grę. Humory dopisywały wszystkim od wieczora do białego rana. Dosłownie

 

Finał XIII edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły Mateusz Nędza z klasy II, Albert Roszak z klasy III, Weronika Dziedzic z klasy V i Franciszek Noworyta z klasy VII wzięli udział w finale XIII edycji Małopolskiego Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Konkurencja była bardzo duża, emocji sporo, ale nasi szkolni laureaci byli bardzo dzielni i oczywiście pięknie przeczytali fragmenty wybranych przez siebie lektur. Teraz czekamy na wyniki zmagań ale już dziś gratulujemy naszym uczniom pięknych wystąpień.

 

Pilnie odrabiamy zadania – luty

Luty był dla nas krótkim miesiącem, ale jakże pracowitym. Mimo różnych wyjść i imprez szkolnych, dzieci sumiennie podeszły do nauki i zadań domowych. I tym razem wielu z nich udało się uzbierać tyle punktów, aby zostać wyróżnionym. Oto uczniowie nagrodzeni
w minionym miesiącu:

Klasy 1: Artemii Z., Igor Z., Kuba C.

Klasa 2: Basia Z., Filip G., Mateusz N.

Klasa 3: Weronika W., Emilka B.

Klasa 4: Polina T.

Serdecznie gratulujemy!

 

XVII Krakowski Konkurs Recytatorski

Miło nam poinformować, że nasza uczennica z klasy VII Łucja Duda została wyróżniona w XVII edycji Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie Łucji gratulujemy.

 
[1] 2 3 4 .. 34