WYDARZENIA

1% podatku na rzecz naszej szkoły!

Nasza szkoła uczestniczy w akcji “1% z SPSM”.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć naszą szkołę, w odpowiednich rubrykach rocznego rozliczenia PIT należy wpisać:
nr KRS 0000052078 i cel szczegółowy na rzecz Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego.

 

 

Podziękowania od Caritas

Nasza szkoła włączyła się w tym roku po raz drugi w pomoc ludziom bezdomnym i samotnym. W grudniu dzieci w świetlicy szkolnej wykonały pod opieką pani Pauliny kartki świąteczne, które potem zostały wręczone 24 grudnia osobom bezdomnym, samotnym i potrzebującym, biorącym udział w Wigilii organizowanej w Starej Zajezdni MPK przez kuchnię Św. Brata Alberta i Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Za naszą pracę otrzymaliśmy piękny dyplom - podziękowanie od Caritas.

Dziękujemy uczniom za trud włożony w pracę na rzecz innych osób.

Cieszymy się, że nasza szkoła mogła wziąć udział w tym pięknym przedsięwzięciu.

 

Tłusty czwartek

W końcu nadszedł!! Ten długo wyczekiwany przez uczniów ostatni czwartek karnawału Tłusty czwartek czyli dzień pączka Najpyszniejsze te z lukrem i dużą ilością marmolady! A naszej klasie 4a trafiło się podwójne szczęście... W związku z tym, że aktualnie przerabiają lekturę "Charlie i fabryka czekolady" dostała im się czekolada od samego Willy'ego Wonki!!! Takie lektury lubimy najbardziej

 

Wyjście do Kina pod Baranami klas 4-6

Kto w czasie lekcji nie woli iść do kina zamiast siedzieć w szkolnej ławie? W dodatku w walentynki? Kolejne wyjście klas 4-6 na film z cyklu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej pt "Labirynt" wypadło idealnie w same walentynki, co bardzo nas cieszy :)

 

Dzień otwarty szkoły

                                 

 

Pilnie odrabiamy zadania – grudzień/styczeń

Zima jest czasami ponura i ogarnia nas lenistwo. Ale mimo to w świetlicy szkolnej odrabiamy zadania domowe, za które wiele dzieci w ciągu ostatnich 2 miesięcy uzbierało bardzo dużo punktów. Pracowaliśmy pilnie 6 tygodni, dlatego też nagrodziliśmy wszystkie dzieci, które były pracowite.

Klasy 1: Artemii Z., Igor Z., Kuba C., Wiktoria M.

Klasa 2: Helena K., Filip G., Mateusz N., Tymek K., Kuba H.

Klasa 3: Ida P., Marysia I., Weronika W., Ola S., Ala P., Emilka B.

Klasa 4: Gabrysia N.

Serdecznie gratulujemy!

 

Karnawał 2020

Powszechnie wiadomo, że karnawał to czas tańców. W naszej szkole również zorganizowaliśmy bal. Oto fotorelacja z tego wydarzenia. Oprócz tańców, Uczniowie brali udział w konkursach. Ponadto mogliśmy podziwiać ich w niezwykłych przebraniach. Pomysłowość dzieci kolejny raz nas zaskoczyła. Zobaczcie jak bawili się podczas konkursów i tańców.

 
[1] 2 3 4 .. 32