Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
WYDARZENIA

Ogłoszenie dla absolwentów klasy ósmej

 
Informujemy, że wydanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty nastąpi w piątek 31 lipca o godz. 12.00. 
 
Dyrekcja
 
 

 

Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach od 13 lipca do 14 sierpnia 2020 kontakt z sekretariatem szkoły będzie możliwy drogą elektroniczną: sekretariat@krakow.janski.edu.pl lub pod nr tel. 668 487 743.

 

Zakończenie roku 2019/20

Rok szkolny 2019/2020 niewątpliwie przejdzie do historii edukacji w Polsce, ale i na świecie. Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat będziecie mogli mówić: My to mieliśmy zakończenie! Za Wami, Drodzy Uczniowie, ostatnie lekcje, a także upragniony dzień, w którym odebraliście swoje świadectwa w nietypowy, inny niż dotychczas sposób. Dziękujemy za Waszą obecność w tym szczególnym dniu. Zapraszamy Was do obejrzenia pamiątkowych zdjęć, którymi będziecie się mogli chwalić w przyszłości. W końcu, kto miał na sobie maseczkę i rękawiczki podczas odbierania świadectw? To było bezprecedensowe wydarzenie!

 

Wagoniki i linoskoczek

Czas nauki zdalnej kojarzy się głównie z komputerem i przestrzenią Internetu. Nasza klasa w tym czasie wykonuje wiele konstrukcyjnych i technicznych zadań by nieco oderwać się od klawiatury i monitora.

Już mieliście okazję oglądać nasze makiety stawu, irytoloty - dziś chcemy zaprezentować Wam wagoniki oraz linoskoczka Pana Zaradnego;) Kim jest Pan Zaradny? Znamy go z Muzeum Zabawek. Jeśli chcielibyście zobaczyć propozycje jego prac i instrukcji do nich zapraszamy tutaj: Muzuem Zabawek i Zabawy

Pan Zaradny daje nam inspiracje..jak możecie się przekonać jego instrukcje modyfikujemy w zależności od pomysłowości i dostępnych materiałów.

Zachęcamy do obejrzenia naszych prac!

Pani Wiola jest z nas dumna!

Wagoniki i linoskoczek

 

 

Kolorowanki online 3a

Nauka zdalna sprawiła, że 3a nauczyła się i odkryła wiele elementów w świecie Internetu, z których można korzystać i którymi chcemy się z Wami podzielić. Dziś kolejna odsłona naszych prac. Oto nasze kolorowanki online-stworzone w przestrzeni wirtualnej. Zapraszamy do obejrzenia i oczywiście do naśladowania.

Kolorowanki online

 

Chmury wyrazowe 3a

Oto klasa 3 a. Wczoraj każdy dorosły spieszył z życzeniami. Dziś chcemy Wam pokazać jak myślimy o sobie, o naszej klasie. Jak możemy przedstawić nas.
To, co prezentujemy dziś jest efektem tego co wczoraj, przedwczoraj, rok temu....jest namiastką tego, co możemy jako dorośli dać dzieciom. Pokazać, zainspirować, dać szansę, zachwycić się...
 
Zapraszamy byście zobaczyli jakie chmury wyrazowe o sobie utworzyła klasa III.

A Wy? Jaką chmurę stworzylibyście o nas? ;)

 

Chmury wyrazów

 
[1] 2 3 4 .. 37