Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się w piątek 26 czerwca wg harmonogramu: 9.30 - klasy 1-3 11.30 - klasy 4-8.
Dyrekcja