Przejdź do: STRONA GŁÓWNA
GRONO PEDAGOGICZNE

GRONO PEDAGOGICZNE

 

Dyrektor Szkoły: mgr Mariusz Stachnik         tel. 668 487 743
Wicedyrektor Szkoły: mgr Kinga Jędrzejewska-Ronij

 

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2020/2021:

Klasa I a: mgr Katarzyna Różańska

Klasa I b: mgr Wioleta Cichoń 

Klasa I c: mgr Joanna Wojtaszek

Klasa II a: mgr Agnieszka Lisowska

Klasa II b: mgr Magdalena Ornat

Klasa III a: mgr Magdalena Piller 

Klasa IV a: mgr Paulina Cwynar

Klasa V a: mgr Katarzyna Rychlicka 

Klasa VI a: mgr Kinga Jędrzejewska-Ronij 

Klasa VII a: mgr Barbara Sołtys-Wcisło 

Klasa VIII a: mgr Katarzyna Fugiel 

 

Wykaz nauczycieli:

Lp

 

Nauczyciel

 

Stanowisko/

realizowane zajęcia edukacyjne

  1.  

Stachnik Mariusz

dyrektor szkoły

  1.  

Jędrzejewska -Ronij Kinga

z-ca dyrektora; język polski

  1.  

Smajek Renata

pedagog szkolny

  1.  

Adamczyk Anna

język angielski

  1.  

Cebula Anna

język angielski

  1.  

Cichoń Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Cwynar Paulina

wychowanie fizyczne, świetlica

  1.  

Cygan Agnieszka

plastyka

  1.  

Fugiel Katarzyna

matematyka

  1.  

Kacperczyk Amelia

muzyka

  1.  

Karyś Dorota

wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Kasprzyk Wanda

biblioteka

  1.  

Kępa Renata

religia

  1.  

Kępa Robert

religia

  1.  

Lisowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Łukaszewicz Aneta

język niemiecki

  1.  

Magoch Gabriela

świetlica

  1.  

Mańkowska Paulina

fizyka, informatyka

  1.  

Ornat Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Palej Beata

pedagog specjalny

  1.  

Piller Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Rachwał Czesław

religia

  1.  

Różańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Różowicz Katarzyna

przyroda, biologia, chemia

  1.  

Rychlicka Katarzyna

język  hiszpański, język angielski

  1.  

Sołtys-Wcisło Barbara

historia, wiedza o społeczeństwie

  1.  

Surowczyk Joanna

świetlica

  1.  

Śliwińska Ewelina

świetlica

  1.  

Trzcionka Gabriela

geografia, EDB

  1.  

Wach Artur

wychowanie fizyczne

  1.  

Wojtaszek Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wrona Gabriela

język polski

  1.  

Wywiał Małgorzata

technika