WYDARZENIA

Dzień otwarty

W sobotę 27 stycznia otworzyliśmy drzwi naszej szkoły. Dla kogo? Otóż dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, co mamy do zaoferowania, ile się u nas dzieje i w jaki sposób wspólnie uczymy się i działamy. Chcąc przypomnieć sobie świąteczny nastrój, można było wspólnie z nami pokolędować. Grupa teatralna Bo Ja specjalnie na tę okazję przygotowała spektakl „O smoku, królu Kraku i o tym, jak powstał Kraków”, który w żartobliwy sposób opowiedział gościom znaną im skądinąd legendę. Przedstawienie zostało przyjęte wielkim aplauzem publiczności.

 

Po tej duchowej rozrywce można było spróbować pysznych słodkości przygotowanych przez naszych uczniów, a dla zdrowia i równowagi pograć w piłkę nożną czy obejrzeć pokazy szermierki. Naukowcy również się nie nudzili – czekały na nich pokazy doświadczeń w pracowni biologicznej i chemiczno-fizycznej. Natomiast najmłodsi na stanowiskach plastycznych mogli do woli wycinać, kleić, malować i lepić.

 

Frajdy było co niemiara. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych, na nasz następny Dzień Otwarty, który odbędzie się w marcu. Będzie jeszcze więcej atrakcji! Przyjdźcie, zobaczcie, a potem koniecznie dołączcie do nas we wrześniu jako uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego.